Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wycena przedsiębiorstwa, kogo polecicie ?

wycena przedsiębiorstwa, kogo polecicie ?

Na jakiej zasadzie polega biuro aktuarialne? Prowadzę z koleżanką mały biznes. Na nieszczęście ona już nie chce się nim zajmować. Chciałabym wycenić naszą firmę i ją spłacić, tylko nie wiem, do kogo mam się zgłosić, aby usługa była wykonana poprawnie.

strom

Posty: 1

 
Wycena firmy musi być wykonana przez wykwalifikowanego aktuariusza, aby była poprawna i rzetelna. z tego względu musisz się odezwać do porządnej firmy. Tutaj masz link do biura aktuarialno-finansowego attuario.pl. Korzystałam z nich usług i byłam bardzo zadowolona.

Marioleczka

Posty: 5

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana poprzez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, zatem pożądane byłoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

WTFurdoin

Posty: 9

 
Wycena aktuarialna jest niezmiernie przydatna w zarządzaniu firmą, dlatego jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to należałoby się do nich zgłosić. Należałoby się zgłosić przez internet.

Kódłaty

Posty: 20

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonują specjalne biura aktuarialne. Możesz się do nich zgłosić, aby dowiedzieć się więcej informacji. Chyba, że ktoś tu polecić Ci ciekawą firmę.

BenK000

Posty: 3

 
Wycena przedsiębiorstwa jest dość skomplikowana, dlatego należałoby korzystać z profesjonalnych firm. Niektóre oferują swojego usługi elektronicznie, więc można poprzez internet wyhaczyć niesłychanie dobre biuro aktuarialne.

Black_Riot

Posty: 6