Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

wkłady kominkowe kratki, znacie ?

wkłady kominkowe kratki, znacie ?

Pożądane byłoby instalować dzisiaj kominek? Z tego, co wiem to chcą zabronić palenie w kominkach. Jak wy to widzicie?

nikolusw

Posty: 1

 
U mnie niesłychanie dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bowiem nie wywołuje żadnych kłopotów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, lecz mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bowiem nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Boss

Posty: 2

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal bardzo dobrze. Według nie żeliwo, mimo iż jest droższe to jest o wiele doskonalsze do kominka.

wom_ww

Posty: 17

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o dużej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak powinno. Polecam.

Madzia

Posty: 2

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było prosto, niemniej jednak jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również inne filmy, jakie można odszukać na internecie, dlatego pożądane byłoby z tego korzystać.

namok

Posty: 6

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o ogromnej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo iż pali się w nim praktycznie codziennie to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

Damiano

Posty: 2

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

23-Obert

Posty: 15

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt wiele, bowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był nabyty, wobec tego nie wydawałem na niego zbyt mnóstwo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Ania

Posty: 14

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

tadziu47

Posty: 15

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

ertumer67

Posty: 6