Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

drzwi dębowe wewnętrzne

drzwi dębowe wewnętrzne

Słyszałem dużo dobrego o drzwiach dębowych, ale czy faktycznie charakteryzują się tak sporymi zaletami, czy może ludzie trochę przesadzają? Dajcie znać, jak to u was wygląda.

pawel253

Posty: 1

 
Też słyszałam wiele dobrego o dębowych drzwiach i przyznam, że się sprawdziły. Spory ciężar, naturalne właściwości antywłamaniowe. Posprawdzaj tylko zawiasy, klamki, czy wszystko dobrze chodzi i nic w transporcie się nie uszkodziło, ale to bardzo rzadkie.

nero45

Posty: 12

 
Z producentem masz oczywiście inną rozmowę, bo oni nawet wiedzą, jaki model drzwi do konkretnej aranżacji pasuje. Nie masz problemów z dopasowaniem.

Ciapek

Posty: 17

 
Pracuję na drzwiach dębowych http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html w biurze projektowym i cieszą się dużą popularnością. Coraz więcej moich klientów decyduje się na wykończenie w całkowicie naturalnym stylu, czyli z przewagą drewna, czasami dodatek betonu i stali, ale minimalistycznie. Drzwi kupujesz jednorazowo i wytrzymują obciążenia przez kolejne pokolenia, więc warto spojrzeć na różne kolekcje. Tutaj Ci zostawiam pewny kontakt wynikający z mojego doświadczenia zawodowego.

Katolik

Posty: 5

 
Mam bardzo podobne drzwi i wysoko oceniam. Na żywo prezentują się bardzo luksusowo. Rzadko można spotkać dębowe, prawdziwe drzwi. Zupełnie inaczej patrzysz na nieruchomość, a pomimo wagi płynnie chodzą, co mnie zaskoczyło.

TomekK

Posty: 3

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

Namo

Posty: 12

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Fanatyk

Posty: 15