Dołącz do naszej społeczności
na znanych serwisach profilowych. |
picture picture picture picture
picture

Czas na kawę

Masz czas to wykorzystaj go na aktualne opinie o znanych produktach.

picture

Opinia za opinię

Im więcej informacji o danej firmie tym klient może bezpiecznie korzystać z usług danej firmy.

picture

Statystyki - Forum

Aktulanie mam już: 234 użytkowników. Średnio dziennie rejestruje się 8 użytkowników.

manicure w Krakowie, jakieś opinie

manicure w Krakowie, jakieś opinie

Witam kochane. Powiedzcie mi, do którego salonu chodzicie na paznokcie. Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie, najlepiej w centrum, żebym nie musiała nigdzie dojeżdżać, bo nie jestem mobilna :)

Jarko445

Posty: 2

 
Od czasu do czasu warto zmienić salon, bowiem każda stylistka od manicure ma różne pomysły. Jestem zdania, iż zawsze jest dobry czas, aby zmienić gabinet w Krakowie na inny :)

Grażyna12

Posty: 5

 
Ekstra paznokcie, wspaniałe wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego gorąco zachęcam sprawdzić :)

Nowa

Posty: 16

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, że jakość, jeśli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale także znaleźć prawdziwego mistrza w swojej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Mr Boks

Posty: 4

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, niemniej jednak to był pierwszy i ostatni raz :) Raduję się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Rzeczywiście konkretna porażka. Nie polecam :D

BerciQ89

Posty: 21

 
Próbowałam zrobić sama paznokcie hybrydowe, ale to był pierwszy i ostatni raz :) Cieszę się, że w Krakowie nie mamy salonów z mega wygórowanymi cenami i nie muszę oszczędzać, robiąc manicure sama :) Naprawdę konkretna porażka. Nie polecam :D

codePerformance

Posty: 11